Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik frissítés okozta a...

Melyik frissítés okozta a gépek lassulását, amikor kirobbant a processzor hiba botrány januárban?

Figyelt kérdés
Akkoriban találtam egy cikket róla, de nem akadok rá azóta sem. Egész pontosan melyik kb jelű frissítés volt az? Hogyan tudnám megtalálni?

2018. okt. 27. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne akard azt törölni, mert rohadt nagy sebezhetőségnek teszed ki vele a géped.

Egyébként a KB4090007 volt az, ha jól tudom.

2018. okt. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem sokáig volt a gépemen az a frissítés, pont azért mert lassított. Most is csak azért keresem, mert újra telepítettem a windowst és valószínűleg lejött a többi frissítéssel együtt.
2018. okt. 27. 14:20
 3/5 anonim ***** válasza:

"Ne akard azt törölni, mert rohadt nagy sebezhetőségnek teszed ki vele a géped."


És eddig?


Nyugodtan leszedheted nem a Te gépedet fogják feltörni ezen a résen.

Láttam Én már sok hülyét aki "legújabb rendszer kell és minden frissítés, + egy rahedli kém/virus írtó, mert így biztonságos -lassulásról ne is beszéljünk", aztán csak addig kattintgatott az idiótája a neten, amíg letitkosította neki egy zsaroló vírus az össze fájlját.


Tanulj meg okosan netezni és ne töltögess le minden ismeretlen szírt-szart,

FF/ublock/Malwarebytes esetleg +KIS jó beállítás és okosan böngészni.

Hülyékre meg ne hallgass.

2018. okt. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Megnéztem, nincs a legutóbbi frissítések listáján.

Utolsó hozzászóló: Tökéletesen tisztában vagyok a frissítések jelentőségével és ahogy írtad, nem az én gépem törik fel rögtön. Azért is kellett a frissítés pontos száma, hogy le tudjam törölni. Volt, amikor vírusirtót se használtam. Sőt programoknak is csak portable verzióit használom. Semmi felesleg nincs a gépemen, pedig férne rá bőven :) Első hozzászóló: Köszi az azonosítót!

2018. okt. 27. 16:18
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 kis? Kaspersky? Botranya utan nem hasznalnam.. kemkedjk a ruskiknak
2018. okt. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!