Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Freemail-es ismerősnek tucatjá...

Freemail-es ismerősnek tucatjával érkeznek a kéretlen levelek. Mit tehet ez ellen?

Figyelt kérdés
Nem fog váltani másra, már mondtam neki.
2018. nov. 20. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Tegyen fel egy levelezőprogramot és használja azon keresztül. Mármint olyat, amiben van normális spam szűrő.


De amúgy miért ragaszkodik a hulladék freemailhez?

2018. nov. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Beállításoknál vannak olyanok, hogy mik érdeklik stb, ezek alapján a rendszer küldözget ezt-azt, nem tudom változtathatóak -e a beállítások valahogy úgy, hogy semlegesre állítsa, akkor talán kevesebbet fog kapni.

Egy jópár éve maga a rendszer küldözgeti ezeket, legalábbis én kaptam ilyen leveleket "érdeklődési kör alapján", nem tudom valahogy le lehet -e iratkozni ezekről, beállításokat nézze át.

2018. nov. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Nem fog váltani másra, már mondtam neki."


Akkor viselje a következményeket. Ostoba marha.

2018. nov. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem marha! Csak egy túlterhelt édesanya, akinek nem áll kézre annyira a számítástechnika, és mindenhol ezt az értesítési címet adta meg.
2018. nov. 20. 19:29
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. D
2018. nov. 20. 19:29
 6/11 anonim ***** válasza:
Gmail-es a jó.
2018. nov. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A Gmail-be is át lehet irányítani a Freemailes levelezést, de a Gmail kiválóan szűri a kéretlen leveleket.

Addig ragaszkodnak a magyarok a Freemailhez, amíg össze nem omlik az a szemétdomb, és viszi magával a fél ország összes levelezését. A Freeblognál is könyörögtem minden ismerősömnek, hogy mentsék le, és migrálják a blogjukat Bloggerre vagy Wordpressre, de senki sem hallgatott rám, aztán láss csodát, összeomlott a Freeblog, és vele eltűnt több ezer magyar sok-sok éves munkája.

2018. nov. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Felvetem az átirányítás lehetőségét.
2018. nov. 21. 19:10
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem feltörték, nem fogadta el a saját jelszavamat, hiába írtam nekik többször is, messziről és magasan... Akkor hagytam veszni és azóta Gmailt használok.
2018. nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, neked is.
2018. nov. 22. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!