Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen vírusirtóval tudnám...

Milyen vírusirtóval tudnám nyakoncsípni ezt a vírust?

Figyelt kérdés
először úgy kezdődött, hogy random lefagytak alkalmazások, amiket használni akartam, aztán azzal sikerült valahogy felszámolnom, viszont most meg nem tudom kikapcsolni a gépet, csak ha csökkentett módban kinyomom, vagy hosszan megnyomom a kikapcs gombot :/ továbbá az avira bejelez, hogy valami meg akarja változtatni a hosts fájlokat és egy mse.engie.dll fájlra riasztgat még szívesen, továbbá a "favorites" mappában ahol ez a fájl is megtalálható, mindig felbukkannak furcsa nevű mappák, benneük számsor nevű mappák és azon belül meg fájlok és hiába töröltem már le az egészet, vírusirtóval is, meg manuálisan csökkentett módban is, mindig visszajön, szóval gondolom nem itt van a forrása és azót már futtattam a malwarebytest a hitmant a bitdefendert és az alvirát is, de sajnos egyik sem találja a vírust :/ valakinek ötlet?

2018. nov. 26. 11:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Formázd le az egészet a p*ába.
2018. nov. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
Combofix esetleg?
2018. nov. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ami adat kell.

Live cd keszítés ubuntuból vagy valami hasonló linux rendszerből.

Live cd-ként elinditod.

Lemented pendrivera.

Aztán mehet a teljes formatálás.

És a windowst utána telepisd.

2018. nov. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
"Lemented pendrivera." ez alatt azt értem, hogy ami adat kell azt ted rá a pendrivera.
2018. nov. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg kipróbálhatod a comodot(nekem eddig az ismerősök gépén mindig megtalálta):

[link]

A biztosabb ha teljesen törlöd a merevlemezt.

2018. nov. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szerintem is win reinstall formázással.
2018. nov. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ezt szerettem volna elkerülni, de akkor úgy tűni kénytelen leszek újratenni a gépet :/
2018. nov. 26. 16:18
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem raktad újra:


Szedd le a BitDefender Total Security 2019 et (30 napos próbaverzió van)


Igaz, hogy 6 órán át vizsgálta a gépem (Bár, jópár nagyméretű fájlom volt), de kiírtotta amit kellett. Se a Malwarebytes, se az Eset Smart Security nem tudta kiírtani, csak ez


Sok sikert

2018. nov. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
mint írtam, rajta van a bit defender, a teljes, és nem talált semmit sem, ha vége a vizsgaidőszaknak akkor újra teszem, csak bírna ki addig
2018. nov. 28. 22:24
 10/11 anonim ***** válasza:
McAfee, Norton, Kaspersky, Bullguard, G Data, F-Secure
2019. jan. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!