Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A NOD 32, a bejövő üzeneteknél...

A NOD 32, a bejövő üzeneteknél kiírta, hogy ellenőrizte őket. Az AVAST, ezt nem teszi, vagy beállítás kérdése?

Figyelt kérdés

Lejárt a NOD 32-m, nem volt pénzem megújítani, tettem fel helyette ingyenes AVAST. Szerencsére még nem volt rá szükség, csak a feltett kérdés tűnt fel!

Pl:

Az üzenetet a NOD32 antivirus system megvizsgálta.

[link]


2010. jún. 28. 11:20
 1/7 A kérdező kommentje:

A kérdésemre válasz eddig nem érkezett, lehet, hogy rosszul tettem fel?!


Az AVAST, a beérkező üzeneteket megvizsgálja?

2010. júl. 2. 13:05
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

A nod32 jobb mint a AVAST! nem hiába fizetős :)

Szedj le egy kód törőt a nod hoz és azt használd :D


(Eset keyfinder.exe)

2010. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Google nem adott ki semit ugyhogy feltőltöttem az én programomat (nem virusos:P)


*****


Irj privátot ha valami nem jó :S



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. júl. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az Avast is figyeli a levelezést: [link]

egyébként pont most hoztak egy laptopot javításra, amin tört Nod volt. Rendesen frissített de nem talált vírust soha. Felraktam az ingyenes Avastot és mindjárt 20 db vírus illetve 312 fertőzött fájlt talált. Elgondolkodtató a tört vírus irtót használok számára, bármennyire is működő képesnek tűnik egy tört verzió vagy nem?

2010. júl. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Túl sokba kerül a tört ESET-NOD-ok használata, annyira nem drága és vannak kedvezmények is.

[link]

A valódi, fizetős ESET_NOD-ok nagyon megbízhatóak, különösen a 4.2, jó erősre beállított tűzfallal. Nem virust és trójait kellene írtanod, hanem azt megakadályozni, hogy bejusson a gépedre.

2010. júl. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen az Avast is ellenőriz mindent bejövő levelet, már ha ezt érted üzenet alatt. Max ezt nem köti az orrodra csak ha esemény van és megteszi a megfelelő intézkedéseket.
2010. júl. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 7. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!