Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Újratelepítettem a Windows 10...

Újratelepítettem a Windows 10 kétfajta vírusírtóval Eset és kaspersky. A lényeg az hogy minden esetben egy két nap használat után törli valamilyen vírus a virusírtót és a Windows biztonsági központot valamit nem lesz elérhető a Windows update?

Figyelt kérdés

Mindíg tiszta telepítést csinálok valaki találkozott már ilyennel?

Malwarebytes 20nál több vírust szokott találni?



2019. jún. 23. 16:40
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Okosabb nem lettem, de hát itt is csak egyszerű userek vannak.
2019. jún. 23. 23:49
 12/18 anonim ***** válasza:

Ha Crackelt tőrt játékot szedsz le az is lehet vírusos pl nálad a far cry 5 az egy tört játék szóval azzal is lejöhetett...


"Okosabb nem lettem, de hát itt is csak egyszerű userek vannak."

Igen én is átlag júzer vagyok és inkább kerülöm a windowst... használok helyette valami linuxot.

Ajánlom neked ha nem akarsz mindenféle virust bekappni a tört játékokkal akkor inkább vedd meg őket.


Nekem az ismerősöm is ilyen.

Leszed valamit a netről aztán 1 hónap se kell neki, de mindenféle vírust, kéretlen reklámokat megjelenít a gép aztán olyan lassú lesz, hogy alig kapcsol be.

Persze ha egyáltalán bekapcsol,na akkor újra telepítem a gépét, de mindig ezt csinálja...

2019. jún. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek gyoom kollegával: a belinkelt képen ott virít a Far cry 5 trainer - gyanítom nem az Ubisofttól származik - abban ott figyel egy kártevő:

[link]

2019. jún. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 gyuripapa21 ***** válasza:
50%
Én a helyedben törölném ,mind a két vírusirtót,mert a Win10-re bőven elég a defender.
2019. jún. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Sokadjára ujratelepítettem, egyszerre csak egy vírusírtót használok, csak rosszul fogalmaztam.

Hogy miből vagy honnan aktiválódik a vírus erre még nem jöttem rá.

2019. jún. 24. 14:10
 16/18 anonim ***** válasza:
A virusos játék kikészit téged is, nemcsak a gépedet, add fel. Miért jeleniti meg újra és újra? Mert a rendszerhelyreállitás ezt is helyreállítja. A virus becsapja a Windowst.
2019. jún. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Tiszta telepítést csinálok minden alkalommal , most egyenlőre jól müködik minden, de gyanus nekem a windows beépített levelzője..
2019. jún. 24. 21:09
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem a tört cuccok bizar oldalakról amik gyanúsak, hanem a windows levelező programja.

Teljesen igazad van.

2021. márc. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!