Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Még nem frissítettem a Windows...

Még nem frissítettem a Windows 10 emet 2019 márciusi frissítésre de letöltöttem a frissítést a saját oldalukról a többi lent?

Figyelt kérdés
Nekem AMD processzorom van és nincs 1 darab intel alkatrész a gépembe ennek ellenére egyszer olyan 83% nál kiírta hogy frissítsem az Intel rst drivert és ez nekem mért kell?

#IntelRST #2019.03uptdate
2019. júl. 30. 12:11
 1/2 Mr. V. ***** válasza:

Előbb arra találj választ, hogy mi szükséged egyáltalán frissítésre?

Hibás a rendszer? Valami nem megy?

Ha minden tökéletes, ne változtass rajta, mert csak rosszabb lesz és mint látod, igazam is van, hiszen olyan eseményekkel találkozol, amire nem számítottál és az életben nem jött volna elő.

Sokan szúrják el az állandó frissítgetéssel, de igazából senki nincs tisztában azzal, hogy a frissítés igazából mit is takar, mert az esetek 90%-ában "biztonsági frissítés" egy sablonszöveggel magyarázva.

Nem hinném, hogy pont egy magánember gépébe törnének be, ugyanakkor nagyon sok ilyen magyarázat nélküli frissítés butít a rendszeren, ahogy itt többen is jelezték, hogy eddig hozzáfértek könyvtárakhoz, tudtak futtatni valamit és frissítés után nem.

Szóval ha valami jól működik, ne változtass rajta! Egy autót se viszel azért szervizbe, hogy frissítsék a szoftverét havonta. Ha megy, közlekedsz vele, mert arra való, nem állandó szervizbe járkálásra.

2019. júl. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De csak azért mert nem működik a microsoft store még a 2018 októreri kinézete van és mondom elő szeretném venni a jó öreg san andreast mert win 10 en nem megy mert directx 10 es de a san andreasnak 9 kell és bepipálom a direct playt és hibakódot ír ki rákerestem a hibakódra és semmi de továbbra is a windoes update nél mi az az intel rst ha nem használok semmilyen intelt
2019. júl. 31. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!