Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet kikapcsolni végleg...

Hogy lehet kikapcsolni végleg ne telepítsen automatikusan semmit a Windows áruház? Hogy lehet kikapcsolni ne legyen játék feltéve a startmenübe?

Figyelt kérdés

Ma telepítettem újra a Win10-t, és egyből fent voltak a játékok.

Pl:

Candy crush saga, Dolby access, Netflix stb.

Startmenübe hogy lehet eltüntetni a csempe alkalmazásokat, villognak a reklámok, játékok is.



2018. szept. 20. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne lépj be a microsoft accountoddal, több hátránnyal jár, mint előnnyel.
2018. szept. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem léptem be.

Már mikkor mindent feltettem akor léptem be a skype-ba, de már előtte is televolt mint minden win10 telepítésnél.

És nem írtam be a fiókomat adatait a telepítésnél.

2018. szept. 20. 20:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Írd be rendszergazdai powershell-be (Jobb egér katt a tálcára > feladatkezelő, majd amennyiben kis nézetben jelenne meg, úgy kattints a több részlet gombra alul. Kattints a Fájl fülre > új feladat futtatása. Tegyél pipát a feladat létrehozása rendszergazdai jogosultsággal opció elé, majd írd be a mezőbe:


powershell


és kattints az ok gombra) majd másold be ezt a parancsot:


Get-AppxPackage -AllUsers | Remove-AppxPackage

2018. szept. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hogy lehet letiltani a frissítéseket?


Szolgáltatásokba már probáltam, de vissza kapcsolja.

2018. szept. 22. 12:32
 5/7 A kérdező kommentje:
2018. szept. 22. 13:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Háát nem tudom mert 8.1-el nyomatom de ahogy írtad is tilsd le a szolgáltatásoknál


[link]


aztán msconfig-ba is szedd ki a pipát


https://www.youtube.com/watch?v=6FdXT_IBJFQ


most így egyenlőre jobb nem jut eszembe, de utánanézek még...

2018. szept. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gépház--->Személyre szabás--->Start--->Javaslatok megjelenítése alkalmanként a Start menüben - na ezt kapcsold ki. Nálam az újratelepítésnél is csak javaslatok jelentek meg, illetve volt 1-2 talán, ami fel is települt, de töröltem őket és kikapcsoltam az említett beállítást.
2018. okt. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!