Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mikor érdemes laptopot vásárolni?

Mikor érdemes laptopot vásárolni?

Figyelt kérdés
Ugy értem hogy decemberben karácsony előtt nincsenek akciók? Valaki vásárolt már ilyen időpontban?
2011. nov. 13. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Már azt is hallottam, hogy ilyenkor némileg felmennek az árak. Jó vételt bármikor ki lehet fogni.
2011. nov. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
aha és vannak olyan ugymond népszerűbb boltok ahol érdemes keresni az akciókat?
2011. nov. 13. 12:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy van, minden mindig mindenhol "akciós". Mutatok néhány boltot, ahol érdemes keresgélni:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ha elmondod, milyen jellegű gépet szeretnél, talán többet is tudok segíteni.

2011. nov. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszike. most érettségiztem, és mivel elég keveset vagyok már itthon azért gondolkozom erősen a laptopon. ha már veszek nem akarom a leggyengébbet venni. egy közepes teljesítményűre gondoltam amin tanulgatnék, neteznék és néha játszanék. ilyen szempontból lenne fontos azért valamilyen szinten azért a teljesítmény is mivel ha már veszek szeretném ha mennének rajta 11 es játékok is. olyan 120 max 30 at szánnék rá ezért gondoltam hogy jó lenne kifogni majd valami fa.za kis akciót. ha tudsz valami konkrét gépet ajánlani azt megköszönném.
2011. nov. 13. 12:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Packard Bell EasyNote TM85.

Nekem is ez van és jó, de ha lehet, külső egérrel használd, ugyanis a beépített touchpadje egy rémálom. Auchanban júliusban 110000 Ft volt az ára. Adatok:

Intel Core i3 proci 3,70 GHz

3 GB DDR3 memória,

1,3 MP webkamera beépített mikrofonnal,

15,6" 16:9 HD LED LCD,

284 GB merevlemez,

DVD Super Multi DL meghajtó,

Windows 7 Home Premium x64 operációs rendszer (magyar nyelvű)

2011. nov. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kösz szépen.
2011. nov. 13. 12:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezekre a feladatokra az alábbiakat találtam természetesen a teljesség igénye nélkül:

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. nov. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!