Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik laptopot érdemes...

Melyik laptopot érdemes megvennem?

Figyelt kérdés

Informatikusok, számítógépzsenik kérlek segítsetek. Laptopot szeretnék venni, kettő között variálok. Hobbi célra kéne(filmezés, netezés, dokumentumok szerkesztése, sims-ezés stb). Összességében mindent figyelembe véve melyiket vennétek meg?

[link]


Ha esetleg rossz a link:

ASUS X543UB-GQ1036T vagy ASUS VivoBook X543UA-DM1819T



2019. aug. 13. 06:48
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Én az Asus-t elfelejteném. Ha laptop, akkor Dell vagy HP.
2019. aug. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
52%
Nem kifejezetten értek egyet az előttem szólóval. Kb. 8 éve nyúzok egy Asus-t és semmi problémám nem volt vele. Kérdésedre én inkább az előbbit választanám.
2019. aug. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is Asus-om van egy ideje, es en is csak jokat tudok rola mondani :)

A kovetkezom is Asus lesz ezekutan ugyerzem.

2019. aug. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Semmi gond, mindenki arra költi a pénzét amire akarja. De ne felejtsétek el megvenni azt a 36 hónapos garanciát is, ami a Dellnél és a HP-nál alapból jár. Én mindenesetre örülök, hogy a cégnél megszabadultunk az Asusoktól, most összesen kb. 600 db HP és Dell laptop van 70-30 százalék arányban.
2019. aug. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!