Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudtok ajanlani olyan laptopot...

Tudtok ajanlani olyan laptopot ami touch screenes es a kepernyojet tab- kent is tudom hasznalni, leveheto?

Figyelt kérdés
Nem tabot szeretnek venni, mert fontos, hogy a windos fusson rajta. Es lehetoleg ssd-s legyen.

2019. aug. 20. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
2019. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Lenovo yoga300
2019. aug. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb ilyen (pl. az említett Yoga) csak kifordítható. Az első által megadott linken van egy Acer, ami jó lett volna kb. 4 évvel ezelőtt. Viszont a Lenovo D330 új, és szét is szedhető. Mondjuk az alsó sarka egy kicsit éles. Ha van pénzed, szerintem vegyél Microsoft Surface Go-t, és hozzávaló billentyűzetet. Egyébként mindkettő kb. 10"-os.
2019. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a surface go-ra esett a valasztasom, de eleg gyengenek talaltam belulrol, meg azt olvastam, hogy csak az edge tud futni rajt meg a beallitasok eleg bonyolutak rajta.Aztan egy lenovoidealpad-ot valasztottam, de meglattam egy Hp paviliont.Vegul azt megvettem, hazavittem.Aztan mikor mar mindent beallitottam rajta( google account , microsoft account stb stb), akkor jottem ra, hogy ennek a kepernyoje nem kifordithato. Ugyan annyiba kerult mint a lenovo, csak ebben ryzen 3 fut, meg ssd-s.A lenovo meg intel pentium volt, 1T Hdd. Gondoltam egy HP csak jobb minoseg mint a lenovo. Eszembe se jutott, hogy ennek nem lehet kiforditani a kepernyojet.:-(
2019. aug. 26. 20:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Kellemetlen. Elfelejtettem említeni, hogy a Surface Go-n Windows 10 S fut alapból, de át lehet állítani sima Windows-ra (végleg). Valóban nem túl erős, cserébe nem túl drága, és sokáig bírja.
2019. aug. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha billentyuzettel hozom el a surface-t, ugyan annyi lett volna mint a masik 2. Nem lett volna olcsobb.A windos 10 S jobb mint a sima 10? Ha igen , miert ?
2019. aug. 27. 02:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Na jó, annyira azért tényleg nem olcsó. A Windows 10 S tudtommal nem futtat natív Windows programokat, csak olyanokat, amiket a Windows Store-ból töltöttek le, ezért biztonságosabb.
2019. aug. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!