Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenovo yoga laptopnál, hogy...

Lenovo yoga laptopnál, hogy kell kikapcsolni az automatikus frissítést?

Figyelt kérdés

Szinte mindennap frissít és nagyon sok netet fogyaszt így.

Nekem ilyen kis hordozható wifis netem van aminek 25 GB adata van 1 hónapra és ha felhasználom kikapcsolják. Múltkor is bekapcsoltam a gépet és 2 GB-t le is pörgetett 10-15 perc alatt.

Jó lenne ha csak akkor frissítene ha én akarnám (mondjuk havi 2-3 x) és nem akkor amikor bekapcsolom és annyiszor ahányszor bekapcsolom.

Csak nem találom hol kell kikapcsolni.

A rendszer windows 10-es.


2019. szept. 17. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Be kell állítani a kapcsolatot forgalmi díjasnak. Gépházban megtalálod.
2019. szept. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És akkor nem fog frissíteni, vagy megkérdez előtte lehet-e?
2019. szept. 17. 12:48
 3/4 anonim ***** válasza:
2019. szept. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"Bizonyos alkalmazások esetleg másképp működnek forgalmi díjas kapcsolaton keresztül az adatforgalom csökkentése érdekében. Emellett egyes Windows-frissítések telepítése nem történik meg automatikusan."


De ez nekem nem elég, hogy csak egyes frissítések nem lesznek autómatikusak... attól még majdnem ugyanannyit fogyaszt.

De már mindegy, mert megtaláltam hogy kell kikapcsolni és már kikapcsoltam a frissítéseket.

2019. szept. 17. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!