Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri megvenni a leírásban...

Megéri megvenni a leírásban szereplő laptopot vagy ebben a kategóriában van jobb is?

Figyelt kérdés
[link]

2019. szept. 27. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi kétség nem férhet hozzá, hogy ez egy jó laptop. Biztos sokáig kitartana melletted és nehezen dobná be csak a törölközőt egy-egy bizonyos task futtatása miatt.


Na de...

Tényleg laptopot akarsz venni? Csak mert PC-ben ennyiért sokkkkkkkal jobbat tudnál venni. Ha meg hasonló kapacitású kellene, akkor meg fele ennyiből kijössz. Csak mondom.

2019. szept. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, tisztában vagyok vele, viszont szükségem van a mobilitásra.
2019. szept. 27. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Megértem.

Személyes tapasztalaimmal tudok csak szolgálni, mert gamer laptopból is van már annyi, mint csillag az égen.

Kingston és Asus márkákkal mindig is szívtam. AMD, arról híres, hogy télen nem kell mellette fűteni. 8 GB RAM, elég egy ideig, na de bővíthető? Kit-ben van DC-n? Mert akkor nem olyan jó, ha csak eggyel akarod bővíteni majd, mert akkor FLEX mode-ba tudod majd csak.

SSD mérete meg hamar megtelős lenne. Legalábbis nekem.

2019. szept. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rendben van, megveheted.
2019. szept. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!