Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik név hangzik jobban?

Melyik név hangzik jobban?

Figyelt kérdés

Már feltettem egy kérdést, hogy milyen keresztnevek lennének jók. ( Lány, barna haja, és kék szeme van, kb. 160 centi, sovány, kedves, de buta. A vezetékneve Smith lenne, ezért valami különlegesebb keresztnevet szánok neki. Ha jól hangzik egy név, de nem túl különleges szerintetek, akkor lehet kettő keresztneve. Emellett az a kikötésem van még, hogy angol, vagy amerikai legyen.)


A versenyzők eddig a Daisy, a Natalie, és a Gwendolyn. Talán Daisy Natalie Smith, vagy Gwendolyn Natalie Smith lesz.


Szerintetek melyik hangzik a legjobban? Válaszadóknak zöld kezecske jár! :)



2016. márc. 28. 13:46
 1/10 anonim válasza:
Gwendolyn jó, olyan butácska név szerintem 😃
2016. márc. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! :D Várok még véleményeket! :)
2016. márc. 28. 14:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Gwendolynt szerintem ne, inkább a Daisy
2016. márc. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Én egy Daisyről simán el tudnám képzelni, hogy kedves, és butuska is egyszerre. A Gwendolyn is butácska, viszont inkább valami házisárkány, elleség-félét neveznék el úgy... :D
2016. márc. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Gwendolyn elegáns, és valamiért magas nőt képzelek hozzá. A Daisy bohókásabb, arra szavazok.
2016. márc. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nektek is ment a zöld kéz! További vélemények? :)
2016. márc. 28. 16:06
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a virágnév tökéletesen megfelel a kedves de buta feltételnek, tehát Daisyre szavazok.

Gwendolyn olyan gonosz boszorkányos hangzású meg az írásképe is azt sugallja számomra.

2016. márc. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A Daisy-t imádom, a Daisy Natalie Smith pedig szerintem egész jól hangzik!
2016. júl. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Daisy!
2017. júl. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A Gwendolyn névről nekem is egy gonosz "boszorka" jut eszembe, bocsi :/

A Daisy Natalie Smith egész jól hangzik, de magában a Daisy !NEKEM! nem igazán tetszik.

2020. júl. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!