Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen Gamer Laptop lenne...

Lillakiss kérdése:

Milyen Gamer Laptop lenne alkalmas számomra ezek alapján?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van már egy Macbook Air 13 készülékem, amit úgy összességében mindenre (tanulás, filmezés, játékok) vettem, de hamar kiderült, hogy a gamelésre, játékokra ez a készülék nem alkalmas. Nem nagy gond, mert imádom ettől függetlenül, de úgy döntöttem, hogy mivel nagyon szeretek játszani, beszerzek mellé egy gamer laptopot. Amikkel játszanék az Sims 4, GTA 5, CS GO, League of Legends, hasonló kaliberű játékok. Nagyon megköszönném ha tudnátok ajánlani egy ezekhez alkalmas Laptopot, mert sajnos én nem értek hozzá. Árkategória igazából legyen "normális", "átlagos", sajnos nincs most 1 millióm, és tényleg CSAK játszásra használnám. Nagyon szépen köszönöm a segítséget.

2019. okt. 1. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
2019. okt. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) Egy kicsit talán drága árkategória, főleg ahhoz mérten hogy nemrég vettem a Macbookot :( Találtam viszont ebből egy olcsóbb árkategóriásat [link] erről esetleg mi a véleményed?:) Köszönöm, ment a zöld kéz!
2019. okt. 1. 12:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lenne rossz de az 512GB HDD vicc kategória 2019-ben egy új gépben és egy SSD sem ártana még bele.
2019. okt. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vedd meg a GeForce NOW-ot.
2019. okt. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!