Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék a legolcsóbb használ...

Szeretnék a legolcsóbb használt cuccokból összerakni egy budget gépet perifériákkal, FHD felbontásra? Igen!

Figyelt kérdés

videókártyának használt rx 570 vagy 580ra gondoltam

de msát is meghallgatok


a többi mi legyen, ami ezt kiszolgálja?


2019. okt. 5. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Használt ryzen 1500 esetleg 1600,olcsó am4 lappal,használt 8gb ddr4 ramokkal.ott a hardverapró nézz szét.tápból jó lenne új mondjuk be quiet 500w van már olcsón.a többi részletkérdés.
2019. okt. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

az mennyibe fájna?


ebayről nem jönnék ki jöbban?


az 1600-al lenne annyi fpsem mint mondjuk egy 2600al?

2019. okt. 5. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Én olcsó budget gépből indultam ki.ez nem= azzal hogy az FPS-t számolod.ryzen 1400 van 20ért,8gb ram 8e körül,használt jobb lap 20e.a 6 magos procik drágábbak.az ebayt nem tudom,majd megnézed.és mehet mellé

rx 580 nyugodtan.

2019. okt. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azért ne core duo szintű gépet építsünk, ami netezésre sem alkalmas, azzal a videókártyával legyen összhangban, arra gondoltam
2019. okt. 5. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!