Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet az autóba épített...

Hogy lehet az autóba épített GPS alapú nyomkövetőt hatékonyan kiiktatni, lebutítani?

Figyelt kérdés

2019. okt. 13. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Ugy sehogy, hogy a munkaltatodnak ne tunjon fel.


Technikailag GSM- es GPS-blokkoloval lehet, csakhogy az mast is zavarni fog, teged meg gyorsan bemernek...

2019. okt. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre, mint említették több lehetőség is van, de Téged is rövid űton "ki fognak iktatni"...
2019. okt. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Rossz helyen kérdezed, ez nem a 'hogyan lopjunk autót' fórum.
2019. okt. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akar a bánat tragacsot lopni!

A kisfőnök egy szemét, mindig látja hogy merre vagyok. Ez nem lenne baj, de ha messze vagyok, akkor mindig "véletlenül" megjelenik a lakásunk környékén, mert le akarja vadászni a csajomat. (amin nem csodálkozom, mert igen jó csaj) Ha egyszer úgy tudnám csinálni hogy nem látná hol vagyok, akkor rajta tudnám kapni...

2019. okt. 13. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha biztis vagy a dolgodban, akkor tedd a következőket:

1. Cserélj haverral, aki viszi a kocsit

2. Lesd meg a főnököd

3. Miután kirúgott, keress új barátnőt

4. Miután kirúgott a főnököd, keress új állást.

2019. okt. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
Hagyjatok mar, napi kamukerdes megint... Nyilvan a kisfonok a csajodra vadaszik, te nyomorult, meg veletlenul se azt figyelik, hogy munka helyett merre kujtorogsz a ceges autoval, neeeem...
2019. okt. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!