Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopba épített gps?

Laptopba épített gps?

Figyelt kérdés
Üdv, hogyan lehet egy laptopot gps el felszerelni? A tolvajkergetők csináltak meg egy laptopot régebben, amit tudtak nyomon követni telefonon,cella információkat kérni, és volt egy távolság mérő nem is tudom mi.. hogy lehet megcsinálni?

2018. ápr. 11. 07:26
 1/5 Barika11 ***** válasza:
én kipróbálnám ezt a szoftvert: [link]
2018. ápr. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmitse er ha kikapcsoljak vagy háztombre mutat.
2018. ápr. 11. 08:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Beletettek laptop belsejébe egy SpyBike kütyüt és azzal.
2018. ápr. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így van, az egy alaposan áthenkölt laptop volt. Mindennapi használatra nem is igen lett volna alkalmas, mert állandóan gondozni kellett a nyomkövető eszközöket: elemcsere, kábeljavítgatás, stb. Sajnos nincs olyan laptop, amelyben beépített nyomkövető lenne, legalábbis nincs kereskedelmi forgalomban. Azon persze meglepődnék, ha titkosszolgálatok és hasonló cégek ne rendelkeznének ilyesmivel, de azt nem fogod tudni megfizetni, még ha meg is tudod, hol lehet kapni.
2018. ápr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően egy olyan laptop kell hozzá, amiben van elég hely a plusz beépítendő cuccoknak. Manapság eléggé passzentosra csinálják őket, szóval nem biztos hogy egyszerű feladat. Aztán kell egy berendezés, ami az említett funkciókat tudja. A TK-k egy SpyBike-ot szedtek szét, és a teralmát építették be úgy, hogy külön akksi helyett a laptopét használta.

Szerintem amúgy próbáld meg felvenni velük a kapcsolatot, mert ha aktívan a szervezet sajnos nem is működik már, ilyen kérdésre szerintem biztos válaszolnak.

2019. jan. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!