Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Technikai-logikai kérdés,...

Technikai-logikai kérdés, garancia?

Figyelt kérdés

Meghalt a gépem(laptop) alaplaphiba lehet szerintem, garanciális.


Szólt a robothang a telefonban garancia érvényesítésnél, hogy mindent másoljak át, mert az elveszett információkért nem vállalnak felelősséget.


Igen ám, de én ennek két módját tudom. Az egyik nem lehet, hisz nem kapcsol be a laptop, nem tudok másolgatni. A másik fizikai, de nem nyithatom ki a laptopot, mert elveszik a garancia, ha nyomát találják, hogy más belepiszkált(boltban mondták).


Mi a cuccot csináljak? Mindenem rajta van, franc se gondolta, hogy így járok ilyen hamar a semmiből.


Mások mit csinálnak?


Hogy nyerhetem ki a laptopból az adataimat, ha nem nyithatom ki? Alaplaphibánál elveszhetnek gondolom, de az sem biztos, hogy ez a gond.


Másik kérdés, ha rendbe hozzák a gépet, az éppen megnyitott dolgaimat, asztalon egyértelműen megnevezett albumaimat.. szóval pl meztelen fotók, videók, bdsm oldal reg, minden iratom másolata, netbank dolgaimat automatikusak, millió kínos holmi és személyes dolgot adok át..


Vagy minden javított gép újratelepítve jön vissza és automatikusan mindent törölnek minden lehetséges hiba kizárása miatt?


Eddig sosem kellett garanciát érvényesítenem. Hogy megy ez? Mit tudok tenni?


2019. okt. 16. 21:39
 1/1 CspCsj ***** válasza:

Adatmentéshez ebben az esetben mindenképpen szét kell szedni.


Melyik modell? Youtube-on szinte mindegyik szétszedéséről van videó.

Ha nem bonyolult, akkor nem feltétlenül veszik a garancia.

2019. okt. 17. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!