Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A lent linkelt monitor jó...

A lent linkelt monitor jó választás lehet?

Figyelt kérdés
[link]
2019. okt. 29. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jó lehet, kicsit drágának tűnik, mert 10 ezerrel olcsóbban is van 27-es ips-es monitor, de ahogy néztem ennek nagyon bika kontrasztaránya van.

Nekem Philips 243v monitorom van, az is ilyen keret nélküli, ha csak egy monitorod van, akkor semmi értelme, de nagyon jól néz ki. Ja és van ebből a 273v, az 27-es, és én meg vagyok elégedve az enyémmel, színekre, mindenre.

Viszont annyi, hogy néha már érzem, hogy kezd kevés lenni a fullhd.

Helyedben ezért az árért inkább 2560p-set vennék, de azok 24-esek. Ha nagyobb méret kell szerintem ez az AOC is tökéletes:)

2019. okt. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mint márka az AOC nem rossz, IPS oké, de ennyi pénzért gáz, hogy az állvány nem állítható magasságban.
2019. okt. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom, valoszinuleg erre fog esni a valasztasom, habár nagyon vonz a 144hz, de mivel olcson csak TN panellel ellátott van, ezert nem tul jo. Foleg hogy filmeket is napi szinten nezek, tn panelen nem lenne elvezetes.
2019. okt. 29. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!