Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Messenger bejelentkezési...

Messenger bejelentkezési problémám van, hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
Android alatt FB fiók nélkül használt Messenger hibátlanul működött, majd telepítettem a FB lite-ot, és létrehoztam egy profilt. Ennek hatására valahogy megbolondult a Messenger, mindenki úgy látja hogy le vagyok tiltva, nem tudnak nekem üzenetet küldeni, én pedig nem tudok belépni. FB profilt felfüggesztettem, majd a telefonról töröltem a FB Lite-ot. Ezek után próbáltam a Messengerbe bejelentkezni az eredeti email címmel és jelszóval, de nem sikerült, majd most azt írja hogy túl sokszor próbálkoztam, próbáljam meg később. Egy óra múlva ugyanezt írta. Mennyit kell vajon várni? Esetleg érdemes-e inkább új Messenger fiókot nyitni? Ha igen, akkor előbb le kell törölni a Messengert és újra telepíteni?
2019. nov. 7. 22:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!