Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol tudnék notebookba csavart...

Hol tudnék notebookba csavart venni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vettem egy gépet az alsó fedlap törött volt ezt cseréltem rajta de sajnos csavarok nem voltak hozzá a nem kaptam a házhoz sem. Hol tudnék ilyeneket vásárolni?

2019. nov. 8. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy nem mindegy az átmérő, a hosszúság és a menetszám, így ez nem egyszerű.

menj be egy szervízve, én egyszer vettem így csavarokat, 500ft-ért kaptam egy zacskó vegyes csavart

Kicsit furcsán néztek, de amikor megkérdeztem, hogy amúgy ilyeneket hol lehet venni, akkor rögtön megértettek, mert ők sem tudtak mit mondani

2019. nov. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom a méreteit de seholsem találok
2019. nov. 8. 10:59
 3/5 anonim ***** válasza:
2019. nov. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja velem is ez volt bementem régen számtech boltba és kezembe nyomtak egy zacskó csavart (azóta is ezekből epitkezek) egy próbát neked is megér
2019. nov. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a linket! De előbb akkor én is meglatogatok egy laptop szervizt
2019. nov. 8. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!