Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyit érhet ez a laptop?

Mennyit érhet ez a laptop?

Figyelt kérdés

Van egy lenovo ideapad b41-30 laptopom amit nem biztos de lehet el szertnék addni a közeljövőben.

2017 év elején lett véve, minden papírja és a doboza megvan. 8GB ram, pentium n3700, 1.4 ghz 8 magos proci, 1tb hdd ( azthiszem 15"-os ). Cd író helyén mégegy merevlemez hely van illetve le van karbonfóliázva amin van 2 karc.A jack dugó nem mindíg megy de ha eladom adok hozzá egy usb hangkártyát illetve az kamerával nem foglalkoztam de nem működik lehet csak driver kell. Az akksi kb 3-4 órát bír ( gyári az akksi és a töltő is ) A kérdésem, hogy mennyit érhet?



2019. nov. 10. 00:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó lesz az a processzor 4 magosnak is.

Egyébként a leírtak alapján használtan 60-70 ezret érhet.

2019. nov. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Amúgy azt kiagytam de az új ára 2gb rammal 500gb hdd vel 112 volt. Én fél éves korában 50 ért vettem nagyon ár alatt. De a proci tényleg 8 magos ez biztos.
2019. nov. 10. 13:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne legyél már hülye plz...

[link]


4 mag 4 szál, vagy szerinted az intel kamu infókat rak ki honlapjára?

Ez a processzor alapból egy elavult modell volt már akkor is, amikor ezt a laptopot köré építették.

Eleve csak DDR3 memóriát tud kezelni, a harmatgyenge órajelről nem is beszélve.

2019. nov. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rosszul emlékeztem. 1.6 ghz-s a proci
2019. nov. 10. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!