Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A windows licence hamarosan...

Blacmoneyhu kérdése:

A windows licence hamarosan lejár értesítést nem lehet kikapcsolni? Mert cs go közben eléggé zavaró

Figyelt kérdés

2019. nov. 10. 21:13
 1/10 Alex Fly ***** válasza:
Ha megújítod a licencet, akkor nem fogja kiírni...
2019. nov. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És tegyük fel ha nem akarom, vagy nem tudom hogy kell, vagy eppen most nem akarokd de szeretnek jatszani?
2019. nov. 10. 21:16
 3/10 anonim ***** válasza:

Nézd... én nem vagyok egy nagy Microsoft-párti, és nem vagyok az az ember, aki szíve szerint máglyára vetné azt, aki nem fizet egy szoftverért, de azért van egy határ, amin túl ez már pofátlanság.

Nem eredeti a Windowsod, és még sértve érzed magad, amiért ezt ki meri neked írni?

Egyébként: gondolom, tanuló vagy. Alanyi jogon jár a tanulmányaid idejére Windows- és Office-licenc, csak szólnod kell az iskolában illetékes személynek. (Általában a rendszergazdának.)

2019. nov. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Alex Fly ***** válasza:
Ha nem aktiválod, akkor ertesíteni fog. Te döntesz...
2019. nov. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Így jár, aki lop.
2019. nov. 11. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 a kérdező semmit se lopott, te valamit nagyon rosszul tudsz.
2019. nov. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az ezért van.
2019. nov. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Alex Fly ***** válasza:

Tök mindegy, miért.

A kérdésre kapott választ: regisztrálni kell.

Ha nem hajlandó ezt megtenni, akkor értesítést fog kapni -függetlenül attól, hogy a Windows lopott vagy nem.

2019. nov. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Frissítsd Windows 10-re, az nem értesít, csak ott lesz a vízjel a háttereden. Vagy vegyél egy nyomorult licencet, párezerért kapsz rengeteg helyen már, vagy nyomjad Linuxon, oda nem kell.
2019. nov. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én tudom, hogy ez egy régi kérdés, de a kommenteket nézve, gondolom mindenkinek eredeti, megvásárolt win-je van és minden szoftvert amit használnak és filmet amit néznek, azért fizettek...
2020. ápr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!