Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gamer szőnyeg. Van értelme...

Gamer szőnyeg. Van értelme játék közben?

Figyelt kérdés

A székem a padlót nem karcolja, viszont alattam parketta van és autós játékok közben állandóan hátra csúszom a szèkkel.

Nekem igazából erre kellene. Viszont olvasom az egyik leírást, miszerint: kemény, kopásálló felület, amelyen a szék simán mozog.



Ezt azt jelenti hogy tulajdonképpen ugyan úgy csúsznèk, csak most a szőnyegen ? :D


Akinek van tapasztalata, kérem írja meg! Köszi?


2019. nov. 13. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Neked tényleg ilyen rossz a szövegértésed?

Igen pont ezért írja azt hogy JOBBAN GURUL A SZÉK...

Szóval igen, pont úgy csúsznál (sőt jobban) mint padlón!

2019. nov. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BVB fangirl válasza:

Gamer szonyeg... b*szki mi lesz a kovetkezo?.. gamer szivoszal?.. vagy.. gamer alsogatya?.. nem töri fel a segged es tudsz 3 napon keresztul ülve fortnálytozni?..


Bocsi.. semmi rosszindulat nincs bennem.. nehogy annak vegyétek.. tényleg.. csak ezt most olyan fura volt hallani.. ^^'

2019. nov. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem kell ezt túl tolni... Egy egyszerű szőnyegről van szó, ami alul csúszásgátlóval rendelkezik. Ilyen szőnyeg bárhol kapható, sőt azok még drágábbak is. De ha van egy ehhez hasonló szèked, van egy kialakított "játek-tered", akkor egy ilyen szőnyeg bizony jobban bele illik, mint a nagymama 40 éves török-perzsa mintás szőnyege :)



Érdemben egyikőtök sem tudott válaszolni, mégis sikerült egy-egy hozzászólást itt hagyni, ráadásul mindkét stílus kicsit bicskanyitogató. Ebből számomra kiderült, hogy valószínűleg nem egyidősek vagyunk, úgyhogy inkább rátok is hagyom. Nem az én prèdikációm fog rajtatok változtatni... :)

2019. nov. 20. 11:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Te azt kérdezted idézem:

"Ezt azt jelenti hogy tulajdonképpen ugyan úgy csúsznèk, csak most a szőnyegen ?"

Én pedig válaszoltam hogy igen pont azt jelenti! Akkor pontosabban kifejtem: azt jelenti hogy tudj átgurulni az asztal egyik feléből a másik felébe akadás mentesen... Én helyesen válaszoltam a kérdésedre, arról nem tehetek hogy nem értelmezted!

2019. nov. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!