Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha az Xbox 360-omon jobb...

Ha az Xbox 360-omon jobb minőségű képet akarok elérni, mit vegyek? HD AV kábelt, vagy HDMI kábelt? Én nem találtam box-on hdmi kimenetet, de lehet h én vok vak Ja és Arcade pack, de lejjebb leírtam mindent!

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy Xbox 360 Arcade Pakc-ot. De nem volt hozzá játék, mert úgy kértem. De megvettem rá a Red dead redemption-t és a HD ready tv-men nem tudom elolvasni a szöveget... Rohadtul zavar! Viszont azt láttam, hogy egy HD AV kábel az 8250 Ft egy helyen, és a HDMI, pedig 2500ft :S De megnéztem és "elvileg" én nem találtam olyan bemenetet, ami egy HDMI kábelhez kell... Sürgősen kérek válaszokat, hogy melyiket vegyem, mert nem akarok pénzt kidobni (ugye egyikkel se, mert ha a drágábbal nem jó, pénzkidobás, ha pedig nincs olyan bemenetem -márha, ez lehetséges...- akkor az a pénzkidobás)
2010. júl. 18. 23:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Na, alaposabban megnéztem a box-ot és van rajta hdmi kimenet, csak a rendes bedugó (ami bemegy a TV-be) az "takarja", tehát nem tudnám rendesen bedugni... Továbbra is kérem a segítséget azért, mert 8000ft vagy 2500ft nem mind1
2010. júl. 18. 23:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha majd a HDMI kábelt fogod használni, akkor a sima tv kábel nem lesz bedugva, tehát nem fog zavarni.
2010. júl. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ja, szóval vagy ez, vagy az? :)
2010. júl. 19. 09:01
 4/4 anonim válasza:
igen
2011. jan. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!