Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Piros x van a hang ikonon azt...

Csaba1923 kérdése:

Piros x van a hang ikonon azt írja hogy nincs csatlakoztatott hangszóró?

Figyelt kérdés
Helló újra raktam a gépet win10 azóta nincs hang csak hdmi_n. Piros x van a hang ikonon azt írja hogy nincs csatlakoztatott hangszóró?
2019. nov. 29. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
A hangkártya illesztőjét kell feltelepítened
2019. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
meg volt. team wiweren nem tudnál segíteni mert mar ki készített
2019. nov. 29. 22:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg az eszközkezelőben (Rendszer), hogy ott nincs-e letiltva a hangkártyád, esetleg kiírja, hogy milyen hangkártyád van.


Esetleg egy hardware-diagnosztizáló programot is használhatsz, hogy kiderítsd milyen hangkártyád van.


Nincs véletlenül az alaplapodnak egy CD/DVD lemeze? Esetleg arról kellene feltelepíteni, ha integrált a hangkártya.


Bár olyannal még nem találkoztam, hogy a hangkártyát ne ismerte volna fel a Windows 10... ...a BIOS-ban nincs véletlenül letíltva?

2019. nov. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nincs ki kapcsolva biosban ujra raktam a windowst es azota szivat
2019. nov. 29. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!