Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha a GTA 5öt 60 fpsel futtatja...

Ha a GTA 5öt 60 fpsel futtatja a gépem, akkor FiveMen is elviszi annyival?

Figyelt kérdés

Megvenném a GTA 5 öt, de csak az RP része miatt, de nem tudom hogy megvegyem-e mert nincs csúcsszuper gépem. Nem tudom, hogy modolt szervereknél nagyobb-e a gépigény.

Alkatrészek:

GPU: Geforce GTX 1050

CPU: i5-2400

RAM: 8GB DDR3



#szerver #GTA #fps #GTA 5 #FiveM #gta 5 rp szerver
2019. dec. 20. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezzel a konfiggal futnia kell, épp elégnek kell legyen.

Azt érdemes tudnod, a legtöbb rp szerver normal grafikára van optimalizálva, szóval mindent minimumon kell majd nyomnod, hogy kevesebb bajjal találkozz.

Viszont nekem is van hogy beszaggat durván, meg eltűnnek az útak (rx580, i5-4590, 12gb ram), de az nem a hardver miatt van. Az inkább az internet hibája már, vagy mert szétesik a szerver, mert rácsatlakozott 100 ember.

Ezt nem tudom megérteni egyébként, hogy minek erőltetni a szervereken a 128 slot-ot, amikor már 90 játékos után brutálisan szaggatni kezd, a hang is és minden más is, jön a connection interrupted és hasonló üzenetek..


Ha olyan magyar szerveren játszol ami mondjuk 64 helyes (pl red light), akkor nem lesz gondod szerintem.

Ha olyannal játszol ami 128 helyes (pl nl vagy hungarian rp) azzal csak akkor érdemes játszani ha maximum 80-85 játékos van fent. Az felett csak egy kín az egész.

Bár most a hungarian rp szerverrel történt valami, 1024 helyet ír, ami szerintem lehetetlen. Valami nagyon bekavart náluk, mert 5 percet nem lehet játszani zavartalanul, azonnal ledobál.

2019. dec. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A CPU iszonyat gyenge lesz egy GTA 5 multihoz.

A RAM meg a VGA még csak-csak, de ezzel a procival komoly FPS droppjaid lesznek még low grafon is.

2019. dec. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!