Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » JAVA+TOMCAT webapp Linuxon...

JAVA+TOMCAT webapp Linuxon nem futtatja le a beírt programot. Hogyan deríthető ki, hogy miért nem? Ha útvonal nélkül megadok egy webappnak programot, hogy futtassa le, az hol fogja keresni? Vagy abszolút útvonalat hogyan érdemes megadni? Illetve.

Figyelt kérdés

Van egy szünetmentes program

Kezelésije online:

[link]


File to execute when shutting down - paramétert megadtam többféle módon , megnéztem a program futtathatóságát is, de eddig nem jöttem rá mi a gond.


Linuxon mi lehet az elérési út helyesen egy java-s programban?


Hogyan lehet kideríteni mit akar indítani a javas program, hogy lássam tényleg azt akarja futtani,amit megadtam, vagy egyáltalán futtani akar bármit is?


2019. szept. 30. 11:24
 1/6 kovpet ***** válasza:

Mit akarsz futtatni? Milyen userként? sudo? sudoers?

Debug-ot lehet állítani?

Végső esetben strace.

2019. okt. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csináltam egy scriptet, ami jelenleg annyit csinál,hogy dátumot ír egy log fájlba, a script bárki által futtathatóra van rakva.

De ez a javas webapp, ami a szünetmenteshez van úgy tűnik képtelen rá, hogy elindítsa, de legalábbis nem látom, hogy írna a logba.

Ezt akarnám kideríteni,hogy miért, hogy hol akad el a dolog.

Bár majd ha lesz időm, most az jutott eszembe keresek valami rendszerparancsot, ami esetleg hangot ad vagy valami más jele lesz.

2019. okt. 1. 08:57
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt, hogy a javas cuccon mit lehet állítani, nem tudom a szünetmentesé és nincs dokumentálva, de majd még belenézek, mert van elvileg valami log, de abban nem láttam nyomát, az indításnak, de lehet máshol van.. szóval lehet más logban kéne keresnem stb..
2019. okt. 1. 09:06
 4/6 kovpet ***** válasza:
Én a logger -t szoktam hívogatni ilyenkor és nézem a logot.
2019. okt. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, jogos. Hmm, hát nem tudom,de nem csinált semmit egyelőre a logger se, szóval akkor a java-s cuccal van valami.
2019. okt. 1. 10:13
 6/6 kovpet ***** válasza:

Nincs chrootolva? Full path name-et írsz be? Nem írod el?


Esetleg

id -a > /tmp/file

debugnak?

2019. okt. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!