Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Torrent letöltés/feltöltés?

Torrent letöltés/feltöltés?

Figyelt kérdés
Regisztráltam a Ztracker torrentoldalra. Új vagyok, ezért még nem tudok feltölteni. Letöltöttem 2 filmet, és gondoltam majd feltöltöm, megnézem, hogy kell. De kozbelépett az, hogy elromlott a gépem, és kitörődött az a 2 film. Most már nem tudom feltölteni. És már az oldal sem enged semmit sem letölteni. Vagyis hogy hát nem seedeli. Keresi a peereket, de nem találja. Most mit csináljak? :)

2019. dec. 29. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyanazt nem engedi letölteni, ami seedköteles? Mert akkor meg vagy fogva vele.

Ha nem, akkor jobb esetben releaser tartalmát töltötted le, azaz más oldalakon fent lesz ugyanaz. Másik oldalról letöltöd, és beállsz vissza seedbe vele az első oldalon, ahol most köteles vagy. Ha ez nem járható út, esetleg az oldal szabályzata, GYIK/FAQ-ja, vagy az oldal fóruma, helpdeskje segíthet vagy adhat konkrétabb választ.

2019. dec. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dongaben ***** válasza:
Nem ismerem a Ztracker szabályzatát, de biztosan tudnak segíteni. Van valami "Helpdesk", vagy fórum. Ha belépsz az oldalra, tuti segítenek. :)
2019. dec. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2019. dec. 29. 17:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Torrent kliensben nyomj egy újraellenőrzést, így újra le fogja tölteni.
2019. dec. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, már megoldódott a probléma :)
2019. dec. 31. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!