Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért laggol az egerem a...

Miért laggol az egerem a Windows 10-zel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy Dell Inspiron 15 3000 series laptopom (8GB RAM, 1,80GHz AMD processzorral) amit 2016-ban vásároltam Windows 7-tel. 2020 január 14-től nem jön több frissítés a Windows 7-re, így megvásároltam a Windows 10-et. A Windows 7 hibátlanul működött a gépemen. Ma lett feltéve a Windows 10. Tökéletesen fut a gépemen, a programok is működnek ahogy kell, viszont az egerem laggol. Először azt hittem az elem merül le benne, raktam bele újat, de úgy is laggol. Átdugtam másik USB-s csatlakozóba, úgy sem lett jó. A laptop touchpadját is megnéztem, szintén laggol. Gondoltam esetleg nem friss az eszközillesztő, megnéztem és azt írta ki a legfrissebb van fent.


Valakinek van tippje mi lehet a baj? Vagy a gépem nem igazán bírja a Windows 10-et? Mondjuk elviekben a rendszerkövetelményeknek megfelel.


Köszönöm a válaszokat!


2019. dec. 30. 01:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Feladatkezelőben nézd meg, hány % a CPU használat alapból, és akkor, ha megmozgatod az egeret.
2019. dec. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megoldódott a gond. Leírom, hátha másnak is hasznos lesz. A Dell honlapjáról töltöttem le az egérhez új drivert, nem lett jó. Aztán töltöttem le a videókártyához is és azzal már megoldódott a probléma. Egyáltalán nem laggol az egér.
2020. jan. 3. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!