Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sehogy sem lehet újratenni a...

Sehogy sem lehet újratenni a windows-t?

Figyelt kérdés
Újra szerettük volna tenni az xp-t de sehogy sem lehet! ha windows-ból próbálom elindítani akkor az sp 3 miatt nem engedi feltenni(sp-t nem lehet törölni). Bios-ban ha átállítom h cd-ről bútoljon egyszerűen ram számlálás után befagy, nem csinál semmit... (a gép még régi xar buss rendszeres, viszont a vinyó újabb satás, ugyhogy szerintem ezzel lehet vmi bibi) elsődlegesen vinyóról bútól, másodlagosra harmadlagosra nem lehet állítani semmit, mert ram számlálás után egyszerűen befagy! Infos ismerősök se tudják h mi lehet a baj, szerintük a bus rendszer és a satás vinyo miatt lehet vmi. /sorry ha kicsit értelmetlenül fogalmaztam volna, de kicsit ideges vok a xar gép miatt h nem lehet ujratenni, másrészt meg nem is tom naon leírni h mi a baj/
2010. júl. 20. 22:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
nem értem én ezt az egészet! ha pl beteszem másodlagosnak a floppy meghajtót, akkor is befagy-.-
2010. júl. 23. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!