Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Microsoft eszrevette, hogy...

A Microsoft eszrevette, hogy nem eredeti a Win7-es-em, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Azt lehetne csinalni, hogy teszek egy uj kodot neki, de honnan talalok, es hogyan tudom azt csinalni, hogy tobbet ne jojjenek ra, hogy nem eredeti. mert most nins penzem, egy Win7es CD vasarlasra?
2010. júl. 21. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:

És mi történt akkor ha észrevette? Nekem is észrevette, mindig bejön egy ablak, de ugyanúgy működik tőle minden, még a frissítések is... úgy 1-2 óránként egy Cancel-t kell nyomj, ennyi az egész...

Ha nem birod ki, akkor van az interneten RemoveWat nevű program, az eltünteti.

2010. júl. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Es ettol a programtol nem tortenik semmi?

Az a baj, hogy nincs hatterem, allandoan fekete.

2010. júl. 21. 09:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Vedd meg eredetiben...
2010. júl. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ajánlanék egy progit, a RegCleanert. Ez nekem is segített, nekem is ez a fekete háttér problémám volt.
2010. júl. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hogyha ujrafelinstalalom a win7-et, es nem allitom be rajta, hogy a netrol toltson le frissiteseket, akkor is megtlalalhat a microsoft, hogy hamisitvanyom van?
2010. júl. 21. 10:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha már kalózkodsz akkor tedd okosan és szedd le a legújabb RemoveWAT -ot, vagy egy Windows7 loadert.
2010. júl. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a RemoveWAT pontosan mit is csinal?
2010. júl. 21. 11:09
 8/8 bp1985 ***** válasza:
Windows 7 retail. Ilyet keress, nekem ez van fent, és teljesen jó. Igaz, hgy csak ultimate volt fent ebből ncore-n.
2010. júl. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!