Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asztali pc telepítés?

Asztali pc telepítés?

Figyelt kérdés

Sosem csináltam még ilyet, most leszelőször asztali gépem, és nem igazán értek pár dolgot.


Intel 9400F (inetgált vga nélkül)

Asus Stix 360G

Gigabyte 650B

Corsair 3000MZH 2X8gb

Sapphire 580 4gb


A Ram ugyan rajta van a alaplap támogatott listáján, de mivel magasabb az órajele mint 2666-ami a lap illetve a proci által támogatott maximum, attól félek hogy Bios-t kell majd frissíteni, ami oprendszer nélkül nem tudom hogy kell.


A másik pedig, hogy a processzor Integrált Vga- nélküli, hogy fog a gép képet adni gép a telepítéshez, ha még rajta sincs a Sapphire drivere?


Köszi előre is!



2020. jan. 12. 22:26
 1/4 Shaddark ***** válasza:

"A Ram ugyan rajta van a alaplap támogatott listáján, de mivel magasabb az órajele mint 2666-ami a lap illetve a proci által támogatott maximum, attól félek hogy Bios-t kell majd frissíteni, ami oprendszer nélkül nem tudom hogy kell."


Vagy felismeri (a mostani lapok 99%a fel szokta) vagy nem. Ha nem, akkor lassabban fog menni mint amit tud - de menni fog. A gyártó szoftverével tudod majd tuningolni.


"A másik pedig, hogy a processzor Integrált Vga- nélküli, hogy fog a gép képet adni gép a telepítéshez, ha még rajta sincs a Sapphire drivere?"

A driver a 3d-s működéshez kell, alapból ad képet a video kártya. A 2d része szabványos, dos alól is működik :)

2020. jan. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A lassabban fog menni az azt jelenti hogy 2666-on fog menni, mintha egy 2666-os ramom lenne?
2020. jan. 13. 11:09
 3/4 Shaddark ***** válasza:
Igen.
2020. jan. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2020. jan. 13. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!