Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik egeret válasszam?...

Melyik egeret válasszam? Razer Deathadder Elite, Steelseries Sensei 310 vagy Logitech G203 Prodigy?

Figyelt kérdés
Razer Deathadder Elite, Steelseries Sensei 310 és Logitech G203 Prodigy egerek közül gondolkozom, főleg MOBA-t játszok, de nem szeretem, ha sok gomb van rajta az egeren. Emellett fontos, hogy jó legyen a fogása (kicsi kezem van és csak az ujjaimmal fogom az egeret). Játékra használnám, és 20ezer forint fölött nem nagyon szeretnék többet rááldozni. Köszönöm az ajánlatokat, segítséget!

2020. jan. 16. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, csak úgy vegyél jobb minőségű egeret, hogy előtte ráteszed a kezed és kipróbálod élesben. Mivel az ilyen típusokat több évig is lehet használni.
2020. jan. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Gondolom azóta már vettél. Nekem DeathAdderem van és maximálisan elégedett vagyok vele.
2020. márc. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!