Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Logitech G203 egerem hamarosan...

Logitech G203 egerem hamarosan felmondja a szolgálatot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pont 2 éve vettem meg a Logitech G203 Prodigy egeremet, és mintha a bal klikkje néha-néha nem lenne már pontos, ugyanis találkoztam olyan jelenséggel, hogy kevesebbet vagy épp többet klikkel, mint amit kellene. Ritkán csinálja ezt, napi 4-5 óra használat mellett kb. 3-4 alkalommal, de azért bánt picit, hogy 2 éve én ezért az egérért 15ezret adtam ki, aztán látszólag nem fogja tovább bírni mint egy olcsó egér, sőt még addig se. Nincs agyonra használva pedig. Szétszedni nem tudtam, hogy esetleg javuljon, csak a külsejét szoktam megtisztítani elég alaposan. Másnál meddig használható tökéletesen egy ilyen egér, van esetleg valakinek ilyen vagy hasonló? Lehetséges, hogy ennek az egérnek az élete a vége felé közeledik? 2 év szerintem nevetséges, bárhogy is nézzük.

2019. szept. 16. 11:20
 1/1 P.O.C. ***** válasza:
100%

Hát én nem dobnék ki egy egeret csak azért mert haldoklik a mikro kapcsolója.

500 FT -ért beszerezhető egy pár az eredeti japán gyártmányú OMRON -ból.


[link]


Kicseréled és jó pár évig megint lesz jó egered.

2019. szept. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!