Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Google Chrome-ban a nejem...

A Google Chrome-ban a nejem véletlenül ráklikkel az Adobe Flash Player engedlyezése helyett a tiltásra. Hogy lehet ezt visszaállítani?

Figyelt kérdés

2020. jan. 20. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2020. jan. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Még ezt a hivatkozást belinkelem, mert ami az Adobe Flash Player- t illeti, a Chrome böngésző már nem támogatja. Viszont néhány oldal még kérheti. Itt leírja hogyan kell oldalanként bekapcsolni vagy tiltani.

[link]

Üdv.

2020. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi. A második bejött.

Az első verziónal a beállítások/speciálisban nincs ilyen menüpont: Site setting / Webhelybeállítások.

2020. jan. 21. 10:45
 4/7 A kérdező kommentje:
Ennek csak az a hátránya, hogy miden egyes esetben külön kell bekapcsolni. (Az Operát ritkán használom -szerencsére, mert ott még nem tiltotta le.)
2020. jan. 21. 10:52
 5/7 A kérdező kommentje:
Én vagyok a hibás, mert korábban minden feljövő ablaban ráklikkelt az engedélyezésre -azóta kapom a sok spamot a levelezőmbe, s modtam, hogy ezeket tiltsa le. Így tiltotta le a flash-t is.
2020. jan. 21. 10:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Barry-t(Flash) kell megkérdezni



Na viccet félre téve

Egyszer velem is ez történt azóta több oldalt is találtam és mindent lépésről lépésre amit ott kértek de mégsem engedi már 1,2éve nem tudok játszani a buggy racers-en

2020. febr. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6


A 2-esben írt link szerint:


Nyissa meg a Chrome-ot számítógépén.

"1. Lépjen a videót vagy játékot tartalmazó webhelyre.

2. Az internetcímtől balra kattintson a Lakat vagy az Információ Webhelyadatok megtekintése ikonra.

3. Kattintson alul a Webhelybeállítások lehetőségre.

4. Az új lapon a „Flash” szövegtől jobbra kattintson a lefelé mutató nyíl Lefelé mutató nyíl majd Engedélyezés elemre.

5. Lépjen vissza a webhelyre, és töltse be újra az oldalt."


Annyi a különbség, hogy a Lakatra kattintva nálam egyből megjelenik a Flash, ahol kiválasztható az Engedélyezés. Innentől működik, de minden egyes alkalommal újra el kell játszani.

2020. febr. 27. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!