Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok bootolni?

Miért nem tudok bootolni?

Figyelt kérdés
Kiírtam a win7-et dvd-re betettem, gépet újraindítottam, first boot device cdrom-ra állítva, kiírta hogy boot from cd/dvd aztán press any key to boot from cd/dvd, nyomtam 1 entert, de tovább ment és elkezdte beadni az xp-t, de nem is pörgette meg a lemezt csak akkor amikor bejött az xp.
2010. júl. 22. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Megnézted, hogy a dvd-re rendesen fel van-e írva a win7?
2010. júl. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Oberle Gábor ***** válasza:

Az nem úgy megy, hogy felírom a Win7-et és már megy is! Boot lemezként kell megcsinálni, hiába indítod el, ha nem boot lemez!

Még az XP-ben megkeresheted a lemezen a setup fájlt és azzal elindítva és a frissítést választva sikerülhet, bár XP-t Win7-re frissíteni így nem nagyon ajánlott!...

Talán ez segít: [link]

2010. júl. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
dvd képként írtam ki, a win7 elött még le fogom formázni a Darik's and nuke programmal a winchestert, csak kiváncsi voltam hogy mielött megcsinálom tényleg működik-e a win7, úgy néz ki nem!
2010. júl. 22. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!