Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A facebook-on a nametests az...

A facebook-on a nametests az milyen program, játék?

Figyelt kérdés
a lányom idén lesz 12 éves,és bele van bolondulva,elég sok rosszat hallani a facebook-ról ,és ezért érdekel,azt tudom,hogy sok gyerek a program rabja lett,de viszont semmit nem tudok róla,és nem is értek a számítógéphez,már ez is hatalmas teljesítmény,hogy ezt a levelet meg tudom írni,ezért légyszíves érthetően mondjátok el,köszönöm mindenkinek aki segít és válaszol
2020. febr. 1. 22:46
 1/3 MancsWolf ***** válasza:
Mondhatni nem ártalmas. Legalábbis nem jobban mint maga a facebook. Random jóslatokat ad kulonböző szituációkra. Pl ha kék a kedvenc szined akkor nagyon intelligens ember vagy. Igazából egy előre megírt adatbázisból véletlenszerűen ad egy jóslatot adott kérdésre.
2020. febr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én véleményem az ilyen programokról az, hogy -

amennyiben ezt a használó csak mint játékra tekint és jókat nevet a végeredményen... addig nincs hiba.

Igen ám! De - sokan ezt nagyon komolyan veszik, és elhiszik, hogy mindez igaz rájuk nézve amit az alkalmazás kiír. Itt kezdődnek a bajok. Megszűnik egy egészséges önértékelés. Aki ezzel játszik feltétel nélkül elhiszi, amit ír róla az alkalmazás. Ez mondjuk legyen az ő problémája. Vannak olyan ismerőseim, nem gyerekek, 60-on túli felnőttekről beszélek. Használják az alkalmazást, és teljesen kifordultak önmagukból... mindent elhisznek amit kiír számukra. Ez is legyen az ő problémájuk!

Van itt még egy kis bökkenő! Ez az alkalmazás mindenhez hozzáfér a profilodban! /még ahhoz is, ami csak számodra látható! Tudom miről beszélek, kipróbáltam! /

Innentől kezdve, sosem tudhatod, mit tesz a felhasználó nevében.

Nálam tiltva van minden alkalmazás a facebokoon belül.

Ha elmagyarázod a kislányodnak, hogy ez tényleg csak egy játék, sose vegye komolyan, akkor nincs gond.

Én- saját vélemény- nem engedném meg a gyermekeimnek.

Ha gondolod, írj privátot, kifejtem bővebben miért nem ajánlom ennek a használatát. Üdv.

2020. febr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MancsWolf ***** válasza:
Utolsó. Igaz. Ezért írtam hogy nem ártalmasabb mint maga a facebook. Játék nélkül is mindent tudnak rólunk.
2020. febr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!