Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok mobiltelefonró...

Miért nem tudok mobiltelefonról választ írni ide?

Figyelt kérdés
Tudom, nem egetrengető dolog, de ha mobilról próbálnék válaszolni, beírom a szöveget, de elküldeni már nem tudom, mert a válaszra megadott ablak kitakarja a "válasz küldése" szöveget. Egyszerűen eltakarja, így sehogy nem lehet elküldeni, pedig mobil nézeten van. Ez miért van? Köszi a választ!

#mobil #gyk. válasz
2020. febr. 2. 08:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kattints ki a válasz mezőből, akkor eltűnik a billentyűzet és látod a küldés gombot.
2020. febr. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem megoldás, még egyszer rápróbáltam most az előbb, de ugyanúgy takarja a mező a "válasz küldése" lehetőséget. De azért köszi!
2020. febr. 2. 09:09
 3/11 anonim ***** válasza:

"pedig mobil nézeten van"

Pont ez a baj.

2020. febr. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Teljes nézeten is ilyen, sajnos.
2020. febr. 2. 09:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Oldalra fordítod a telefont, és akkor megjelenik a gomb.
2020. febr. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak próbaképpen, hogy nálam működik-e... és tényleg nekem is kitakarja a válasz elküldése gombot.
2020. febr. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És átküldte ... pedig takarásban volt a gomb... érdekes
2020. febr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én úgy küszöbölöm ki, hogy elfordítom a telefont így fordul vele az anyag is és úgy már ottvan a válasz küldése gomb
2020. febr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most mobilról írok és megpróbálom úgy elküldeni, ahogy az utolsó írta. Nem vitte át, csak ha oldalra fordítottam a telót. Rendesek vagytok, köszi. :)
2020. febr. 2. 12:19
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

Sajnos szinte lehetetlen olyan szoftvert és weboldalt készíteni, ami minden használatban lévő eszközön megfelelően működik. Tapasztalatból írom, tipikusak az ilyen hibák, hogy UI elemek eltakarják egymást egyes képernyőarányoknál, felbontásnál.

A profibb cégek direkt külön tesztelik a termékeiket a rosszabb hírű készülékeken, de hát a gyakorit nem igazán fejlesztik már aktívan.

2020. febr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!