Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért ilyen a windows?

Miért ilyen a windows?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva arra lennék kiváncsi, hogy a win 10 ilyen kib.szott sz.r vagy én vagyok hülye?


Ano vettem egy laptopot és bármilyen win10et felraktam vagy felrakattam rá mindig mikor frissitettem és azt telepitettem rá, akkor 44% nál mindig lefagyott és annyiban maradt az egész.


Nagyrészt ezt megelégeltem és emiatt beszereztem egy felső kategóriás laptopot eredeti windows-al és bizony ez is kiirta, hogy vannak aktuális frissitések. Ekkor még nem gondoltam, hogy a vérnyomásom a plafont fogja ütni, de mikor ez is befagyott MINDIG 96% nál x-edik próbálkozásra is erősen elgondolkoztam a linuxon. Egy hajszál választ el, hogy azt tegyek fel rá, viszont arra gondoltam, hogy hátha én vagyok a hülye és én nézek be valamit, ezért adok neki egy esélyt és a segitségetekre támaszkodom.


Szóval ha tudtok valamit, hogy vajon miért történik mind ez és megosztanátok velem, azért nagyon hálás lennék.



2020. febr. 12. 22:06
1 2
 11/20 MolotovPunk ***** válasza:
49%

Azért,mert alapból ilyen a W10.Attól,hogy agyon van mindenhol reklámozva még nem lesz jó rendszer.


[link]

2020. febr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
57%

Eredeti Windows-t telepítesz?


Mert ha nem, akkor bármikor előjönnek bizony random hibák. Hiába mondják azt, hogy ez hülyeség. Én pl. minden esetben eredeti win-el telepítek, nincs is semmi gondom. Nem kell elhinni, de nincs!

2020. febr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
64%
#12 Ez hülyeség, csak a hardcore MS-fanboy-ok hiszik el; aki egy kicsit is ért az informatikához, az nem. A torrentoldalakon fent lévő windózok többsége egy az egyben az eredeti windóz másolata, ami azt jelenti, hogy bitre pontosan ugyanaz, tehát nem működhet másképp, mint az eredeti. Amúgy ellenpéldát is tudok arra, amit írsz: egy gyakori Win10-hiba, hogy az oprendszer kiéhezteti a hangdrivert - emiatt akadozik és recseg a hang -, és van olyan ismerősöm, akinél ez pont hogy akkor jelentkezett először, amikor a kalóz windóz helyett eredetit rakott fel.
2020. febr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 MolotovPunk ***** válasza:
78%
Nem tudom ki hogy van ezzel,de nekem anno eredeti Win10-el is akadtak problémák.Az egyik ez a hang dolog volt amit mások is írtak,de olyan is előfordult,hogy bugos frissítés után szépen eltűnt a startmenü meg hasonlók.Szóval az sem igaz,hogy az eredetivel semmi gond nem lenne.
2020. febr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 MolotovPunk ***** válasza:
57%
2020. febr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
80%
12: Ha ugyanaz lenne a tört, mint az eredeti, mitől lenne hanghiba az utóbbival, előbbivel meg nem? Ugyan már. Saját magadnak mondasz ellent egy hozzászóláson belül. Eeeez igen! :o)
2020. febr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
80%
13-nak ment az előbbi...
2020. febr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
34%
Ma bejelentette a Microsoft, hogy MEGINT elbaltáztak egy másik frissitést! Ezért érdemes váltani erre a dilettánsok által összegányolt Windows10-re?! Nem váltok és fulladjanak meg a nagy BIZNISZ zsírjukba.
2020. febr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 MolotovPunk ***** válasza:
0%

Azért nem semmi teljesítmény,hogy 5 év alatt sem tudtak a W10-ből egy normális jól működő rendszert csinálni.Szerintem maximum akkor lenne használható,ha teljesen ki lehetne kapcsolni rajta a gyakori hibás frissítéseket.


[link]

2020. febr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Tavasztól a hardvergyártók automatizálhatják a vezérlő-frissítéseket.

[link]

Feltalálták a spanyol viaszt! Nagyszerű, csak eddig bénáztak...

2020. febr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!