Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 laptop fényerő...

Windows 10 laptop fényerő állítás probléma?

Figyelt kérdés

Konkrétan nem engedi, hogy állítsam a fényerőt, ha a művelet központban húzkodom a csúszkát, vagy az fn gombokkal nyomkodom, hogy fényesebb vagy halványabb legyen, megjelenik a bal felső sarokban hogy állítja, de valójában nem, sőt ilyenkor még le is tud fagyni pár másodpercre az egész rendszer, pl ha a háttérben megy egy zene akkor az be is akad és a gép nekiáll sípolni...

Biosban pedig tudom állítani a fényerőt, meg live linuxban is, tehát biztosan windowsos probléma lesz. A driverek mindenből a legfrisebbek, próbáltam letörölni a videó kártya driverét, és újat felrakni, de ez sem segített semmit...Mi lehet a baj?

Valami frissítés szétcseszhette?


2020. febr. 19. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
A legutolsó Windows10 frissitést kapd le!Az okozza.
2020. febr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltam, mindent, semmi sem segített, egy dolgot kivéve...ssd formázása és rá egy linux:)
2020. febr. 20. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!