Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudom lejátszani a videót...

Nem tudom lejátszani a videót amit vágtam Premier Pro-ban?

Figyelt kérdés

A windows alap lejátszója csak tölt, a VLC meg ezt írja ki:

Nincs megfelelő dekódoló modul:

A VLC nem támogatja a(z) „undf” hang- vagy videoformátumot. Sajnos nem tehet semmit ennek kijavításáért.


Premier proba vágtam egy zene alá néhány képet.

Már alapból azt nem értem, hogy hogy a rákba lett egy 4 perces számból egy 5GB-os videó.

Egyébként .avi kiterjesztésű mert csak ezt a videómormátumot lehetett választani.


Még mp4-be sem tudom átkonvertálni mert a converter is beszarik tőle.


Egyáltalán mi az az undf formátum?

Hogy lehet premier proba beállítani, hogy ne ilyen legyen. Mert alaból nem bántottam semmilyen kiterjesztésre vonatkozó beállítást.



2020. márc. 16. 20:03
 1/5 Mr. V. ***** válasza:

A programot nem ismerem.

Az undf szerintem "Undefined" azaz meghatározatlan, mondhatni RAW adat.


Miért nem használsz más értelmesebb programot?


Pl. Vegas Pro

mp4, avi, mpg, ... rengeteg formátumot ismer, a fájlméreteket is lehet állítani a gyors/minőségi kódolással, illetve a másodpercenkénti mérettel.


Képes képeket akár lapozva/átfedve/homályosítva/... váltani, emellett alá, fölé, rá szöveget beilleszteni.

Áttekinthető felület (igaz csak angol és a program fizetős, bár van portable tört változata is), egyszerű kezelhetőség, rengeteg kimeneti formátum, képméretezés az idővonalon, kódolás 4:3, 16:9 PAL, NTSC 23-25-29 képkockával, minden teljesen személyre szabható.

A 4 perces anyag 16:9-ben 1024x768 felbontással 40-60MB mp4-ben jó minőségben. Csak képekkel lehet kisebb is.

2020. márc. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

sikerült megoldanom végülis.

Ezeket mind tudja egyébként a Premier is, csak én még új vagyok, a használatában ezért nem találtam :)


Köszönöm a választ amugy!

2020. márc. 17. 12:02
 3/5 kkovax38 ***** válasza:

Google beírni: undf to avi


[link]

2020. márc. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

na igen de a végére nem 5 hanem 30 gb lett lol. kinek van türelme at végigvárni

És mekkora f***ság 30gigát kidobni egy retkes videóért

2020. márc. 20. 09:11
 5/5 anonim válasza:
A Vegas pro szarabb a premiere pronál. Ha hosszú a videód akk el kell viselned
2020. júl. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!