Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sajnos Tegnap feltörték a...

Sajnos Tegnap feltörték a steam profilom, amit jelentetem a steam supportnak (magyarul) részletesen leirtam, hogy történt, adtam hozzá g2a rol vásárolt kódot is. Első email stb. Törölhették e? És ha igen a support vissza tudja állytani?

Figyelt kérdés
A kérdés hogy általában mennyi idő eltelével válaszol a support? Időközben amikor barátaim ránéztek a profilomra üresen látták az oldalt (nem volt szint, inventory, játékok, stb. ) az elképzelhető hogy a profilomat törölték vagy csak láthatatlan lett? Köszönöm a segítséget! És ha netán törölve lett azt a support visszatudja állitani?

2020. márc. 21. 15:01
 1/1 Ev 3 válasza:

Szia! velem is pont ugyanez történt, ha kapsz valami fejlememényt, légyszi írsz nekem hogy mi a helyzet?

Sok szerencsét a fiókvisszaszerzéshez!

2020. márc. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!