Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan hozzak létre egy...

Hogyan hozzak létre egy második meghajtót?

Figyelt kérdés
Most telepítettem fel a Windows 10 et a gépemre és telepítés előtt ugye vannak a meghajtó beállítások.Na és én ott mindent kitöröltem,így lett csak egy C meghajtóm és semmi más. Ezen van a rendszer. 500 gb hely van rajta. Hogyan hozhatok létre pl egy D meghajtót hogy ne mindent a C meghajtóba töltögessek, telepítgessek?
2020. ápr. 5. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Partíciókezelő programmal elveszel a C végéből és csinálsz egy második partíciót az így felszabadult helyen
2020. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mennyi hely elég a C nek?
2020. ápr. 5. 20:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért nem nézed meg, mennyi most a helyfoglalása?

Szorozd meg 3-al, de szerintem 100GB elég lesz, persze kb. csak a rendszer fusson rajta.

2020. ápr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elvileg a Win10-nek minimum kb. 20 GB hely kell, szóval én javaslok 100-150 GB-ot, hogy ne fuss ki, ha telepítesz rá dolgokat. Minél többet hagysz, annál biztosabb, hogy később nem lesz vele gondod.


[link]

stb...

2020. ápr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Win beépített lemezkezelőben C re kattintasz, zsugorítás, majd a felszabadult helyen létrehozol egy új elsődleges partíciót..
2020. ápr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sikerült, köszönöm
2020. ápr. 6. 10:30
 7/8 A kérdező kommentje:
Még egy kérdésem lenne, a Windows 10 nek jó az alap Windows Defender? Vagy telepítenem kell másik vírusirtót?
2020. ápr. 6. 11:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó az.
2020. ápr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!