Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Németországban, hogyan készíte...

Németországban, hogyan készítenek VPN szervereket?

Figyelt kérdés

Ugye, sokan csak a torrent miatt használnak VPN-t.

És ugye van egy rakat VPN szerver Németországban is, de csúnyán büntetnek is a torrentért arrafelé. Hogyan működhetnek a VPN szerverek Németországban?


2020. ápr. 7. 00:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10


Nem mosom össze, de a VPN proxyként és kívülről nézve NAT-ként is működik, mert a kliensek forgalmát tunnelezi, miközben a net felé címfordítást végez.


#9


Az is lehet, hogy mégis csak németországi IP-t kap a VPN, és a szolgáltató tojik rá, hogy ki torrentezik rajta keresztül, és ki nem. De az is lehet, hogy tiltja a torrentet (kipróbáltad amúgy?).

De tévedhet is a whatismyipaddress.com, engem pl. folyamatosan Győrbe tesz, mikor onnan 130km-re élek. De ha megengeded neki, hogy megpróbálja geolocation API-n keresztül meghatározni a tartózkodási helyed, akkor viszonylag pontos találatot ad.

2020. ápr. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11 - "Nem mosom össze"

Nem neked szólt, csak úgy általában, mert a fentiek alapján félreérthető lehet a VPN célja és feladata. No offense. :)

"NAT-ként is működik"

Igen, fontos az "is". :)

2020. ápr. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen, működik, mint írtam, ki is próbáltam. Ehhez egyébként hogy én egy VPN szolgáltató vagyok nem papír is, vagy ha csak jönne egy csekk mondom hogy szia, bocsi de az én gépemről egy vpn szolgáltatás megy? Egyébként, a VPS-el is ugyan úgy, Frankfurtban elhelyezett szervertől rendtem VPS-t majd arra egy open VPN szervert, és világ, saját német vpn, és az is, 200% hogy német
2020. ápr. 10. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!