Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Normál asztali gépből hogyan...

Normál asztali gépből hogyan tudok gamer pc-t csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy teljesen átlagos Asus asztali gépem. Ebből szeretnék egy gamer pc-t építeni (ha egyáltalán lehetséges).

Hogyan kéne csinálnom, mit kéne kicserélnem, újat vennem hozzá?

(Ha kell több adat a gépemről, akkor szóljatok!)

Előre is köszönöm!



2020. ápr. 12. 15:45
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

A processzorom: Intel Core i5-6500

Videókártyám: NVIDIA GeForce GTX 950

Alaplapom: Asus H110M-A

2020. ápr. 15. 16:35
 12/19 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#11 nem irtal en kerdeseimre


a geped eleve "gamer"

a leggyengenn 950 el is de GPU-Z vel nezd meg pontosan milyen is a tied


mivel jatszanal? Mi az ami most nem megy jol?


mert ha ez igy keves akkor 350-450ezer! forintot kell osszeszedned es uj gepet venni (ezt meg eladod pl. Vagy hasznalod mellette)


de


MONITOR od nem irtad le

igy nem tudni mi a gondod 4K ban jatszanal? VR t jatszanal?


szoval?


ez igy nagyon nyogve nyelso kerdes tehat


vagy trollkodsz vagyis idegesitesz csak masokat, ami egy dolog, de poenosabbra vehetned akkor az egeszet hogy ertelme is legyen


vagy pedig hat hogy is mondjam, szellemileg nagyobb gondjaid vannak mint nekem? eleg finom voltam?


ami azt jelenti hogy itt a leg erthetobb legjobb valasszal se tudnal igazan mit kezdeni


es azzal sem (ha ezt nem vesszuk annak) hogy szervizbe menyj el majd mikor teheted addig pedig bird ki


legtobbszor a szervizben is megjarhatod, nem nagyon lesz elore lepes lehet inkabb hatra

mindenesetre minden penzbe kerul, igy vga t vagy cpu t cserelsz csak az is, tehat ha eladasi arukat hozzateszed is ugy 50-100ezret biztos ra kell forditanod ha komolyabb teljesitmenyre van szukseged


de hasznaltban is gondolkodhatsz


hardverapro.hu

2020. ápr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

mert pl. Voltak olyan kerdesek is hogy gamer geppe ugy tesznek gepet hogy:


vesznek kontrollereket hozza amilyen kell (tudod mint konzolokhoz, xbox, ps)


Gamer egeret, gamer billentyuzetet


netan amire szukseged van, mikrofon, fules...


es elsodlegesen jofajta monitort szoktak "gamer monitort"

2020. ápr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ja es persze osszeget sem irtal mennyit szannal ra... ezert is behez barmit is mondani, elorebb lepni



mostani vga nem valami eros de nem is gyenge barmivel tudsz jatszani megfeleloen beallitva (meghozza joval gyengebbekkel is)


vga pl. Amire mar erdemes cserelni


GTX 1650

GTX 1060


es felette amik vannak


proci is hasonlo mint 950 vagyis se nem gyenge se nem (tul) eros


szoval komolyabb nem artana, de ennnek alaplap hatart szab

hasznaltan erdemesebb procit fejlesztened


legalabbis lenne ha jo aron talalsz igazabol szerintem csak valami i7 nek van ertelme 6 vagy 7 ezres sorozatbol mivel alsplapba csak ezek jok

2020. ápr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Ja es nekem eleg volt ennyi

Mivel nem tudtam megerteni mit is akarsz igazabol


talan olyanra gondolsz mint neha van par ilyen kerdes hogy "szoftveresen" hogy tudja az irodai gepet olyana tenni hogy lekorozze a 10-20 szor dragabb jatekos gepeket...


tied mondhatni hogy "irodai" de annak azert tul eros is mint irtam a proci es vga is megbirkozik barmelyik jatekkal! elvezhetoen tudsz veluk jatszani, nem szaggatnak, es termeszetesen elindulnak ("is")... ha megis gondod van akkor vagy hibas valami (hardveresen, fizikailag) vagy szoftveresen, nem jok driverek, d?fent sincsenek, nincsenek beallitva)


prohardver.hu - es hozza kapcsolodo tobbi forumon tudsz mindenrol olvasgatni es kerdezi, biztos orulni fognak neked, nagyon, tapsolnak is

Kisse megertem ha azert nem ertesz ahogy irok, viszont ha nem emiatt nem ertesz meg akkor...


Xy4

2020. ápr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ez már alapból gamer gép. Nem irtad menyit szánnál rá
2020. ápr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Proci maradhat és veszel egy erössebb vgat. (1050ti pl
2020. ápr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Táp?
2020. ápr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

kiemelted kerdest? Most komolyan csak trollkodsz? Vagy pusztan unatkozol?


gondold at te magad hogy


"Mi az amit akarsz?"


"Mi az amit akarok?"


"Mit szeretnék?"


es ird le ezt nekunk, talan akkor elorebb lephetunk


neked valojaban szemelyes segitseg kellene olyan szemely akihez vonzodsz, hogy ne unatkozzatok mikozbe szerencsetlenkedtek :D


Xy4

2020. máj. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!