Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elloptál a Steam accaountom,...

Elloptál a Steam accaountom, hogy tudom visszaszerezni?

Figyelt kérdés
Az öcsém megadta egy ilyen "free skins" hacker oldalr, és beléptek az accomba, és nem tusok visszalépni,jelszót és emailt is változtattam, de nem tusok visszalépni, pedig nagyon kéne.

2020. máj. 4. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

a jelszavunk senkinek nem adjuk meg, még az öcsénknek sem.


írni kell a steam supportnak és talán tudnak valamit tenni, más esély nincs.

2020. máj. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hol és hogyan tudok irni a Steam Supportnak?
2020. máj. 4. 20:50
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem kell neked annyira ez az acc, ha arra életképtelen vagy, hogy megtalált a support gombot.


Miért tudja az öcséd a jelszavad amúgy? Sosem értettem ezt amikor a fél csalás használ egy accot

2020. máj. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tanulság: NEM CSALUNK!
2020. máj. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rohadt értelmes válaszokat, jár a taps
2020. máj. 6. 10:09
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Milyen választ vársz még?

Megkaptad, hogy írj a supportnak. Mondjuk biztos nagyon érdeklni majd őket,hogy az öcséd kvázi odaadta az accot egy idegennek

2020. máj. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
#3 Így lesz majd a barátnőjével is, az egész család használhatja. Game accountot, barátnőt kölcsön nem adunk, igen, még testvérnek se.
2020. máj. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!