Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri az ECDL vizsga ?

Megéri az ECDL vizsga ?

Figyelt kérdés

2020. máj. 15. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Ez engem is érdekelne, bocs, h ide pofátlankodtam. Egyébként szerintem igen
2020. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Önmagában nincs túlzottan nagy értéke a munkaerő piacon.
2020. máj. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom mennyibe kerül, de én még nem hallottam olyanról, hoy valahova ECDL vizsgát kértek volna, vagy akár előnyként feltüntették volna. Szerintem semmi értelme hacsak nem egy olyan iskolába vagy munkahelyre jelentkeznél, ahova valami csoda folytán ezt kérik.
2020. máj. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

TL;DR Nem éri meg.


Egyetemen egy 2 kredites tárgy kiáltására volt jó.

Munkaerő piacon max állami szektorban lehetne értéke, egy alapszintű nyelvizsga kellett vagy ECDL, hogy ne rúgják ki mutterom. Neki jó volt, mert azon a szinten volt, hogy itt tanult újat.


De az oktatás, se a vizsga nem olyan, hogy pénzt adnék érte.

Fiataloknak inkább az a fontos, hogy tudjanak office csomagokat kezelni, alapvető webes ismeretekkel rendelkezzenek.

2020. máj. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit értünk azon, hogy "megéri"?

Igazából egy nagyon alacsony szintű vizsga, ami nagyjából az általános iskolás tananyagot fedi le. Egy nagyon kicsivel talán többet, de jócskán az érettségi-szint alatt van.

Egy amolyan mérföldkőnek jó. Nem vagyunk egyformák, van, akit motivál és ösztönöz, ha kap visszajelzést a tudásáról, illetve az, hogy egy vizsgára készülsz, szintén nem hátrány. Meg ha még nem volt eddig semmilyen vizsgád, akkor közvetett haszna egy ilyennek, hogy pl. érettségin már rutinos leszel, hiszen nem az lesz életed első vizsgája.

De amúgy sok hasznát nem látom. Ha te szeretnéd letenni, akkor egy másodpercig sem akarlak visszatartani, de ne remélj ettől bárminemű előnyt.

2020. máj. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!