Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letiltottak vagy csak kéretlen...

Letiltottak vagy csak kéretlen tartalom...vagy semmi?

Figyelt kérdés

Mit jelent az ha messengeren az elküldött üzenet mellett "nem szineződik be a kis pipa" (nem vált át szürkére)

Remélem érthető :/



2020. máj. 22. 14:13
 1/7 savanyújóska ***** válasza:
80%

Ha eddig beszélgettél vele, akkor annyit, hogy nem volt még fent messengeren. Ha jól értem, akkor a Sent/Delivered/Read jelzőre gondolsz, ami egy kis pipa az üzenet jobb alsó sarkán az első kettőnél és a profilkép a harmadiknál.


Ez esetben annyi, hogy nem nézték meg, ha letiltanak, arról tudsz, kiírja, hogy a felhasználó letiltott. Amit el tudok képzelni, hogy archiválta az üzenetet, és ezért nem jelenik meg a delivered (teli körben fehér pipa).

2020. máj. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát rendben, köszönöm
2020. máj. 22. 17:16
 3/7 A kérdező kommentje:
És akkor a másik fél látja az én üzenetem?
2020. máj. 22. 21:59
 4/7 savanyújóska ***** válasza:
100%

Ez trükkös, ha meg akarta nézni, igen, ha nem akarta nem. Alapvetően, ha a lehúzható sávban lévő notificationről olvasod el az üzenetet (persze ott csak kb. 3 sort ír ki), azt a messenger még deliverednek sem veszi. Viszont ahhoz, hogy archiválja, be kell lépnie a messengerbe és ott archiválni, ami viszont azt jelentené, hogy deliviered az üzenet (teli pipa). Mivel esetedben ez nem áll fenn, feltételezhető, hogy még előtte archiválta, tehát értesítést sem kapott róla. Amit még el tudok képzelni (de ezt viszont nem teszteltem), hogy megkapta, és törölte a threadet, és ezt is sent-el jelöli a messenger.


Összefoglalva, nem tudom mit írtál, és mennyit, de nagyon valószínű, hogy az illető nem olvasta végig, ha egyáltalán beleolvasott. Illetve nem tudom, pontosan milyen témában írtál, és miért fontos, de megofontolnám, másik csatornán megkeresni, vagy személyesen beszélni vele (vagy elengedni az egészet), mert tapasztalataim szerint nem gondolják meg magukat hirtelen az emberek egy el nem olvasott üzenettel kapcsolatban, inkább csak el szokták felejteni, sajnos.

2020. máj. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Elég fontos lenne, de én a kérdést úgy értettem hogyha rámegy a beszélgetésre, akkor látja-e az üzenetem

(Egyébkent kipróbáltuk egy barátommal, és ha letiltanak azt sem írja ki sehol, ugyanúgy tudok üzenetet küldeni, csak üres marad a pipa, és neki nem jelenik meg az üzenet c.c)

De ezt is jó tudni, köszönöm

2020. máj. 25. 18:07
 6/7 anonim válasza:
Ez egy hasznos beszelgetes volt szamomra…titeket itt olvasni.
2023. jan. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

1/6.

“…akkor annyit, hogy nem volt még fent messengeren”


Eszrevétel:

En most valakivel cseteltem honapokon at es en minden nap, egesz nap irogattam neki, es mindig azonnal betelt a kor. De az illeto nem volt minden percben mindig fent messengeren! Volt, hogy ki is irta: utoljara elerheto 1 oraja. Es akkor is azonnal sotet lett a kor. Csak neha maradt ures a karika rovidebb idore.


Ez akkor hogy van?

2023. jan. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!