Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Középszintű ágazati infó...

Középszintű ágazati infó szóbeli tételeket küldene nekem valaki?

Figyelt kérdés

Ugye csak témaköröket kaphatunk valamiért (nem tudom ennek mi értelme). Elkezdtem kidolgozni őket, de a hálózatok résznél megakadtam, mert semmi értelmes forrást nem találok neten, például ehhez: 3.1.6. Kapcsolt helyi hálózatok

Lehet csak én vagyok hülye, de akkor se találok hozzá anyagot, nem tudom kidolgozni. Meg a témaköröket se értem, találtam szóbeli tételsort amit mások írtak össze, és dolgozták ki, de azok egyáltalán nem olyanok mint ebben a dokumentumban, amit tanáromtól kaptam, úgyhogy teljesen össze vagyok zavarodva. :( tudna segíteni valaki?



2020. máj. 30. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Azért kaptatok csak témaköröket, mert ez a szabályos, a tételek titkosak. Ez egyben az értelme is. A témaköröket és tételeket a saját tanáraid állítják össze, így nincs értelme másokét elkérni.
2020. máj. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kérjél tanácsot a tanárodtól vagy az osztálytársaidtól. (#1 voltam)
2020. máj. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A tanár olyan dokumentumot küldött, ahova az van írva, hogy "a tételsor tételei az alábbi témakörökből jelölhető ki", és fel van sorolva 20+ témakör. Most honnan kéne tudnom hogy neki melyikek kellenek? Ez a hivatalos dokumentum az oktatas. hu oldaláról...
2020. máj. 30. 17:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát neki annál szűkebb témaköröket kellene adnia, mint ami az oktatas.hu-n fenn van, de akkor tanulja abból. Nem adhatja ki a konkrét tételeket. Azért egy érettségire nem olyan sok ennyi témakör.
2020. máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia nekem vannak tételeim kidolgozva, ha még érdekel küldj egy email címet privátba és elküldöm
2020. jún. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!